Auto Bejda Racing

Motorsport jako vrchol celého motoristického dění nás vždy přitahoval. Po zkušenostech získaných v motocyklovém sportu jsme se posunuli k automobilům. Zprvu jsme se zabývali závody automobilů v rally, kde jsme udržovali Porsche 911 Jaroslava Petráska včetně kompletního servisu na závodech. V roce 2017 jsme se přesunuli na okruhové závody. Byli jsme u evropského zlata Petra Fulína s vozem Seat Leon Cupra TCR. Dále máme zkušenosti s vozy Clio Cup a Škoda Octavia Cup. Dále jsme pracovali na voze Jaguar švýcarského týmu Emil Frey Racing v Blancpain GT Series. V posledních letech také spolupracujeme s německým týmem Black Falcon, který patří k absolutní evropské špičce na GT scéně. V roce 2019 jsme spolupracovali v rámci Porsche Super Cup, který se koná s víkendy Formule 1, s týmem MRS po většinu sezony.


Naše bohaté zkušenosti Vám můžeme nabídnout při práci na Vašich závodních a sportovních vozech, při účasti na závodech jakékoliv úrovně i v rámci trackdays.

Disponujeme závodním vozem Škoda Octavia III Cup, který je špičkovým okruhovým vozem. Pro své poměrně nízké provozní náklady a nízké ceny oprav po případných kolizích se jedná o ideální automobil pro Váš vstup do světa závodů.


Kontakt:
Ing. Vojtěch Bejda
vojtech.bejda@autobejda.cz
+420 728 407 374

Carousel imageCarousel imageCarousel image