Vozy Porsche na prodejZkušenosti nabyté při práci na vozech Porsche nám dovolují Vám nabídnout kvalitní vozy této značky. Nejsme běžný bazar, většinu námi nabízených vozů velmi dobře známe. Pochází buď od našich zákazníků, kteří se po letech servisu u nás rozhodli z nejrůznějších důvodů automobil obměnit, nebo se jedná o naše vozy které jsme stačili dobře poznat. Všechny vozy jsou před prodejem co nejlépe prohlédnuty a zkontrolovány. Většinou je na těchto vozech proveden veškerý servis a Vás již nečeká další nutná investice.

Mimo vozy, které máme aktuálně k prodeji, máme skladem i větší množství projektů napříč všemi generacemi Porsche 911. Tyto vozy jsou v různých fázích rozpracovanosti. Při renovacích se vždy držíme originální specifikace vozidla, kterou získáme od výrobce, přesto si zákazník při výběru projektu může některé prvky a detaily zvolit podle svých preferencí. To je spolu s rozložením finanční náročnosti a 100% kontrolou průběhu renovace hlavní devízou koupě vozu projektu Porsche 911. V současnosti je většina našich vozů prodána touto formou a ne po dokončení. Více o klasických vozech Porsche zde.

V případě, že byste si nevybrali z naší nabídky, jsme schopni Vám pomoci při shánění požadovaného vozu, s prohlídkou vozu v místě prodeje a podobně.

Aktuální vozy v nabídce, pro informace k jednotlivým vozům tel. 728407374, Ing. Vojtěch Bejda

Porsche Panamera Turbo

Porsche 914/PRODÁNO

Porsche 981 Boxster Black Edition/ PDK/PRODÁNO

Porsche 964, manuál C4/PRODÁNO

Porsche 911 997/PRODÁNO

Porsche 911 991/PRODÁNO

Porsche 911 991/PRODÁNO

Porsche 911 997/PRODÁNO

Porsche 911 996/PRODÁNO