Servis Porsche


Firma Auto Bejda s.r.o. Vám nabízí servis a opravy Vašeho vozu Porsche jakéhokoliv typu. Specializujeme se nejen na klasické vozy Porsche ale také na vodou chlazené vozy od roku výroby 1996. Díky širokému servisnímu zázemí našeho autoservisu který zahrnuje mechanickou dílnu, karosárnu, autolakovnu a pneuservis jsme schopni provést většinu prací ve vlastní režii pod jednou střechou.

Servisní prohlídky: Disponujeme počítačovou diagnostikou na vozy Porsche. Při výměně olejů používáme značku Mobil1 stejně jako výrobce.

Geometrie: Díky našim zkušenostem z motorsportu jsme schopni nastavit Váš vůz dle originálních specifikací výrobce nebo dle Vašich požadavků.

Opravy převodovek a motorů: Věnujeme se opravám motorů vozů Porsche. Dokážeme vyřešit každý problém včetně poškozených válců. K motorům máme přípravky i veškerou dokumentaci.

Přesvědčte se o kvalitě našich služeb. Rádi Vás přivítáme v krásném prostředí na jihu Čech. Snažíme se aby každá návštěva u nás nebyla jen návštěvou autoservisu ale i technicko-kulturním zážitkem. Vozy Porsche nejen opravujeme, ale také jezdíme s vlastními vozy a proto víme co potřebují.