Bosch Car Service

Co nabízíme?

Inspekční prohlídky vozů všech značek

Inspekční prohlídky vozů všech značek jsou prováděny ve značkových autoservisech Bosch Car Service podle předpisů servisních intervalů dané výrobcem vozidla.

Pravidelný servis a údržba vozů, i v záruce

Bloková výjimka umožňuje, při dodržení předepsaných technologických postupů a s použitím patřičných informací a přístrojů, vyškolenému odbornému personálu, provádět servisní prohlídky i u automobilů v záruce

Mechanické práce (tlumiče, spojky, výfuky, pneu, motory, převodovky …)

Kompletní nabídka služeb, včetně mechanických oprav, je samozřejmostí.

Klimatizace vozidel

V Bosch Car Service bude odborně seřízena, popř. opravena klimatizace vašeho vozidla. Pamatujte, že klimatizace plní nejen komfortní, ale i bezpečnostní úlohu. Samozřejmostí je i možnost vyčištění klimatizace ozonem.

Opravy brzdových systémů

Bosch patří celosvětově k největším dodavatelům brzdových systémů a v Evorpě je to dodavatel číslo jedna. Je tvůrcem systémů ABS, ASR, ESP a senzoriky. Vývoj podvozku je dnes závislý na těchto systémech.

Znalosti a zkušenosti servisních odborníků absolvujících pravidelná technická školení

Technická školení pro vzdělávání personálu autoservisů probíhají pod vedením zkušených lektorů ve vlastním školicím středisku Bosch (teoretická i praktická část). Splňuje vysoké odborné požadavky dané současnou úrovní autotechniky.

Přístup k technickým informacím výrobců vozů

Bosch má přístup k aktualizovaným technickým informacím pro jednotlivé značky vozidel. Pro autoservisy tak může Bosch dodávat elektronický systém informací – Bosch ESI[tronic], což je nejrozsáhlejší systém obchodních, technických a diagnostických informací od všech významných výrobců vozidel.

Tažná zařízení

Prodej a odborná montáž tažných zařízení pro všechny značky vozidel. Dodáme certifikát o montáži, nebo zajistíme zapsání do TP