O nás


Naše rodinná firma se zabývá opravami a prodejem automobilů od roku 1993. V začátcích jsme prováděli karosářské a lakýrnické práce, časem se servis rozšiřoval, takže v současnosti nabízíme opravy vozidel všech značek v celém rozsahu oprav. V roce 2009 jsme se přestěhovali do nové provozovny, která je velikostí i svým vybavením v souladu s požadavky na moderní autoservis. V roce 2014 naše firma vstoupila do mezinárodní sítě autoservisů Bosch Car Service.

V roce 2015 jsme se stali autorizovaným prodejcem a servisem japonské značky Isuzu.

Další oblast našeho zájmu jsou historická vozidla, u kterých provádíme jak běžnou údržbu, tak celkové renovace. Na tyto vozy používáme materiály, náhradní díly a oleje vhodné pro tyto typy vozů. Postupem času jsme se přes vozy Volkswagen Brouk specializovali na renovaci a servis vozů Porsche. S těmito vozy máme velké zkušenosti a mimo renovace klasických kusů provádíme i servis a opravy moderních vozů Porsche.

Od roku 2014 se intenzivně zabýváme motorsportem. Zkušenosti nabyté při práci pro týmy po celé Evropě převádíme do našeho vlastního závodního týmu.

Naše firma stále hledá nové výzvy a proto se zabýváme i elektromobily. Značka Porsche vstupuje na tento trh a proto se i my snažíme získat znalosti které budeme potřebovat při servisu elektromobilů značky Porsche. Máme zkušenosti s vozy Tesla, Renault ZOE a další.

Další informace naleznete v jednotlivých sekcích.