Karosářské práce

Naše vlastní karosářská dílna specializovaná na vozy Porsche disponujeme potřebným vybavením pro opravu jakýchkoliv problému s karoseriemi těchto vozů.

- čištění:

každý vůz potřebuje individuální přístup dle jeho stavu. Někdy je vhodnější chemické čištění, někdy tryskání či ruční broušení. Zkušenosti máme i s čištěním laserem. Vždy je nutné zvolit potřebnou kombinaci pro perfektní vyčištění karoserie od rzi, aby se zároveň co nejméně poškodil původní plech.

-rovnání karoserie:

mnoho vozů Porsche bylo v minulosti více či méně poškozeno. A i když poškozeny nebyly, stejně je potřeba vozy srovnat z důvodu únavy materiálu karoserie a koroze. Máme k dispozici přípravkové rámy Celette s přípravky na konkrétní typ vozu. Dále používáme měření laserem a tak jsme schopni vůz srovnat do originálních rozměrů dle výkresů výrobce.

-vyvařování:

snažíme se zachovat co nejvíce originálních dílů vozidla. Proto se snažíme co nejvíce dílů karoserie opravit. Někdy jsou ovšem původní části karoserie natolik poškozené, že nezbývá nic jiného než je nahradit novým dílem.


Níže najdete ukázky naší karosářské práce.