ISUZU D-MAX


ISUZU D-MAX:
TO NEJLEPŠÍ Z UŽITKOVÉHO A OSOBNÍHO VOZU.

ISUZU D-MAX, který je vyráběn jedním ze světově největších výrobců užitkových vozů, je silným partnerem. A také  všestranným: robustní a silný, přitom stylový a pohodlný.

S třemi verzemi kabin nabízí četné možnosti využití, která stanovují nová  měřítka nejenom pro firemní, ale i soukromé použití. Také varianty vybavení Basic, Custom a Premium nenechají žádná přání zákazníka nesplněná.

Design, který dodává ISUZU D-MAX elegantní vzhled plný síly, se zrcadlí i v jeho vnitřní charakteristice. Kromě toho splňuje moderní pick-up aktuální ekologické normy a standardem je i vysoká bezpečnost.

DO TERÉNU, DO MĚSTA NEBO NA PRACOVNÍ JÍZDU. PICK-UP PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST.
ISUZU D-MAX jako pracovní vůz

Vyvinut profesionály pro profesionály: Ať už pro řemeslníky, zahradníky nebo myslivce - zcela lhostejno pro jakou branži a jakou oblast použití, nový ISUZU D-MAX je vysoce flexibilní spolupracovník, který se podřídí speciálním potřebám každé společnosti. ISUZU D-MAX není totiž žádnou hračkou, nýbrž pravým ná
řadím.

ISUZU D-MAX je připraven na dobrodružství 
I jako auto pro volný čas s vysokým faktorem zábavy nenechá ISUZU D-MAX žádná přání nesplněná. Ať už je na programu cokoliv, od offroad jízd až po rodinné výlety - ISUZU D-MAX se všeho zúčastní.

http://dmax-360.isuzu.de1.cc/public/cz/
          D-MAX virtuální prohlídka

VARIANTY KABIN: 
OD MALÉ RODINY AŽ PO VELKÝ NÁKLAD, ISUZU D-MAX SPLNÍ KAŽDÝ POŽADAVEK.

S variantami kabin Single Cab, Space Cab a Double Cab zůstává k dispozici rozsah modelové nabídky, přičemž možnosti k nakládání a vykládání u varianty Space Cab byly optimalizované pomocí dveří, které se otevírají proti sobě.

Jako pravý mistr nákladu se ISUZU D-MAX osvědčí ve variantě Single Cab; varianta Double Cab je díky ergonomickému vnitřnímu provedení opravdový prostorový zázrak. Provedení Single a Space Cab jsou k dostání také jako „Cab & Chassis“.

                                                           
               Single Cab                                                                   Space Cab                                                             Double CabImage
PRO ISUZU D-MAX JE TO LEHKÉ
To že má ISUZU D-MAX DNA užitkového vozidla se ukazuje také na jeho obdivuhodných kvalitách nákladního vozidla. Díky velkoryse koncipované nákladní ploše s dvojitým ocelovým krytem pojme ISUZU D-MAX náklad až do jedné tuny.

A pokud toho má být ještě víc - všechny modely s pohonem 4x4 jsou schváleny pro 3,5 tunové zatížení přívěsu.  Ať už převážíte cokoliv, od sekačky na trávu až po rychlý člun - na silný pick-up je spolehnutí.

VÝBAVA: NA PRÁCI, VOLNÝ ČAS NEBO NA OBOJÍ BASIC, CUSTOM NEBO PREMIUM

Vedle verzí výbavy Basic a Custom je nový ISUZU D-MAX nyní k dostání i ve třetí verzi: Premium. Prvotřídní prvky vybavení se postarají o vyšší komfort,
Tak je možné ještě příjemněji strávit jak  běžný pracovní den, tak i zábavu ve volném čase. • ABS (antiblokovací systém) s ESC (elektronickou kontrolou stability) a TCS (kontrolou trakce)
 • klimatizace
 • 6x airbag
 • kožená sedadla, přední sedadla vyhřívaná
 • elektricky polohovatelné sedadlo řidiče
 • tempomat *
 • CD/radio-přehrávač s USB portem*
 • přehledný multifunkční informační systém
 • *) od úrovně výbavy CustomSILNÝ, ELEGANTNÍ A ŠETRNÝ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ. 
CHYTRÉ JE ROZHODNOUT SE PRO ISUZU D-MAX.
Srdcem moderního pick-upu je silný 2.5 litrový, dvojitě přeplňovaný dieselový motor s výkonem 163 koní.  Nový  ISUZU D-MAX je vybaven manuální  nebo na přání automatickou převodovkou. Všechny modely jsou k dostání s pohonem 4x4, u varianty single Cab je k dispozici provedení 4x2.

ISUZU D-MAX tedy je a zůstává silným partnerem. K tomu je ještě také úsporný, neboť i přes vyšší výkon spotřebuje méně paliva a splňuje samozřejmě aktuální standardy životního prostředí.

 • 6 stupňová manuální nebo 5 stupňová automatická převodovka
 • pohon 4x2 (pouze pro Single Cab) nebo pohon  4x4
 • 2,5 litrový dvojitě přeplňovaný dieselový motor s výkonem 120 kW (163 PS)
 • točivý moment 400 Nm
 • nízká spotřeba
 • splňuje emisní normu EURO 5
BARVY


Technické parametry: 
Ċ
Vojtěch Bejda,
10. 6. 2015 7:35
Comments