Rally

PETRASEK/BEJDA RALLY TEAM

SPONZOŘI:
 
 
 
 

TEAM:

JAROSLAV PETRÁSEK jezdec
Dobrodruh a milovník adrenalinu Jaroslav Petrásek (*1976) Patří k inventáři snowboardové freerideové scény s jednomístným pořadovým číslem. Jeho “historický tweaked“ doposud nenašel přemožitele ani mezi snowboardisty o generaci mladšími, je držitel tří českých rekordů v bezmotorovém létání. V kluzáku Duo Discus v lednu 2011 v Argentině překonal během necelých třinácti hodin nad Jihoamerickými Andami spolu se svým parťákem vzdálenost 1619 km a dosáhl výšky 7324 m. Kromě leteckých rekordů umí Petrásek využívat příznivý vítr i v mezinárodních závodech v plachtění na moři. Vytrvalec, jenž pochází z rodiny nasáklé vůní benzinu, je pro ovládání závodního automobilu přímo předurčen. Po účasti na dálkové Rally Panamericana v Mexiku se rozhodnul pro účast se svým vozem v českém mistrovství historických automobilů v rally. V civilu podniká ve stavebnictví.

OTTO SLEZÁK spolujezdec
Velmi zkušený mitfára, jenž má ve své závodní kariéře zkušenosti s takovými vozy jako Mitsubishi Lancer EVO IX nebo Subari Impreza STi, se rozhodl v roce 2014 absolvovat s Jardou Petráskem Batum Rally. Na základě této zkušenosti se dohodli na spolupráci a v roce 2015 spolu absolvují MČR v rally historických automobilů. V civilu se věnuje strojírenství.

AUTO BEJDA crew
Mechanici z firmy Auto Bejda s.r.o. mají na starosti technické zázemí a přípravu vozu Porsche 911 S. Firma Auto Bejda s.r.o. stavěla do tohoto automobilu kompletní motor.


  • FOTOGALERIE


Comments