O firmě Auto Bejda

 
Naše rodinná firma se zabývá opravami a prodejem automobilů od roku 1993. V začátcích jsme prováděli karosářské a lakýrnické práce, postupem času se servis rozšiřoval, takže v současnosti nabízíme opravy vozidel všech značek v celém rozsahu oprav. V roce 2009 jsme se přestěhovali do nové provozovny, která je velikostí i svým vybavením v souladu s požadavky na moderní autoservis. V roce 2014 naše firma vstoupila do mezinárodní sítě autoservisů Bosch Car Service. Členství v tomto servisním konceptu nám zabezpečuje dodávku kvalitních náhradních dílů a technické informace nezbytně nutné k zvládnutí oprav moderních automobilů. 

V této době naše firma nabízí servisní, karosářské i lakýrnické práce. Jsme smluvním partnerem pojišťoven ALLIANZ, UNIQA DIRECT pro likvidaci škodních událostí na vozidlech po haváriích. Tyto služby samozřejmě nabízíme pro vozidla pojištěná i u ostatních pojišťoven. V naší provozovně nabízíme ojetá vozidla různých značek. Pokud si zákazník nevybere z aktuální nabídky, zajistíme vozidlo na objednávku. U vozidel zabezpečujeme kompletní servis po celou dobu provozu.

V roce 2015 jsme se stali autorizovaným prodejcem a servisem japonské značky ISUZU. Tento výrobce nákladních a užitkových vozidel na našem trhu nabízí vysoce kvalitní pick-up ISUZU D-MAX

Další oblast našeho zájmu jsou historická vozidla, u kterých provádíme jak běžnou údržbu, tak celkové renovace. Na tyto vozy používáme materiály, náhradní díly a oleje vhodné pro tyto typy vozů. Postupem času jsme se specializovali na renovaci a servis vozů Porsche. S těmito vozy máme velké zkušenosti a mimo renovace klasických kusů provádíme i servis a opravy moderních vozů Porsche. 

Naše firma stále hledá nové výzvy a proto se angažujeme i na poli alternativních pohonů. Mimo montáže zařízení na pohon vozu LPG se zabýváme opravami a servisem elektromobilů TESLA.

Další informace o jednotlivých činnostech naleznete v menu napravo.